Obvodové kolo MH - Dolní Bečva 2019

Dne 4.5. 2019 jsme zavítali na obvodové kolo na Dolní Bečvu.

První si otestovali připravenost mladší žáci na štafetě CTIF, zde se na prvním pokuse moc nedařilo dítku na přenosu hadice (+10 trestných bodů, jinak čas 1:53:xx by bylo slušné). Na druhém hřišti zápolili naši starší žáci (štafeta 4x60 m), kde si zaběhli slušný výkon. Druhý pokus byl v podání mladších žáků krapejtek horšé, dávali si více pozor na techniku, než na běh :).

Po tomto zápolení si hřiště vyměnili a mladší plnili štafetu 4x60 a starší štafetu CTIF, oba týmy si vedly slušně, na to že jsme některí děti učily nové posty a nově členy co e hadice, tak dobré.

Následovaly štafety dvojic, kde musím děti pochválit a po obědě následovaly požární útoky, kde jsme měli menší patálie se strojem, které jsme spolu s členy SDH Loučka zdárně zvládli, díky kluci.

Útoky mne u mladších a především u starších překvapily, zhostili se toho velmi solidně.

Celkové výsledky nás (vedoucí a trenéry potěšily), starší žáci postupují na okresní kolo 18.5. do Valašského Meziříčí.

Aktualizováno Sobota, 04 Květen 2019 20:57