Letní kino Kunovice: Tátova volha

Sbor dobrovolných hasičů Kunovice zve na promítání letního kino. Tentokrát promítneme novou českou komedii Jiřího Vejdělka TÁTOVA VOLHA. Promítat se bude v sobotu 11. srpna 2018 od 21.00 hodin. Drobné občerstvení zajištěno. Těšíme se na Vás ;-)

Něco málo k filmu: Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla. Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá a náhodně objevená dětská kresba. Eva je rozhodnutá nečekané odhalení velkoryse ignorovat, ale Tereza, které se vlastní život sype pod rukama, se k přízraku nevlastního bratra upne. Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a přátel (Boleslav Polívka, Emília Vášáryová), aby o tajemství zjistily víc...(CinemArt)

Aktualizováno Úterý, 07 Srpen 2018 20:33

komentáře  

 
0 #2 SDH Kunovice - Letní kino Kunovice Tátova volhaBestRaquel 2018-11-01 00:56
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn additional cash every month.

You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for
more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Citovat
 
 
0 #1 SDH Kunovice - Letní kino Kunovice Tátova volhaBestDacia 2018-10-30 18:15
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month.

You can use the best adsense alternative for any type of website
(they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit