Obvodové kolo MH Lešná

V sobotu 2. května se zúčastnili naši mladí hasiči první soutěže po podzimní a zimní přípravě.

Obvodová soutěž se konala 2. května 2015 v Lešné. Soutěž byla pro mladé a starší hasiče. Nebýt v našem týmu dvou starších hasičů, mohlo se celé družstvo zapojit do zápolení mladých, jenže na kdyby se nehraje a tak se naši svěřenci pustili do urputného boje :) .

Jako první  se vrhli na štafetu dvojic, zde se jim nadmíru dařilo (z postu trenéra je musím velice pochválit za pěkně předvedený výkon). Dále na naše malé závodníky čelaka druhá disciplína štafeta CTIF, zde se někteří nevyvarovali chyb, proto trošku zklamání z prvního pokusu. Následný druhý pokus naši svěřenci tento výkon vylepšili. Třetí disciplínou byla štafeta 4x60m, tuto disciplínu také zvládli v solidním čase. Poslední disciplínou byl požární útok, při prvním pokusu se dařilo tak na půl :) druhý pokus pokulhával na spojení savice.

Konečné zhodnocení soutěže je myslím si dobré, děti si vyzkoušely co je čeká v dalších sezónách a jistě zabojují.

Soutěže se zúčastily tyto děti: Martin Páník, Simona Páníková, Ondra Krutílek, Jan Krutílek, Gabriela Tydlačková, Pavla Gábová, Aneta Zavidčáková, Tomáš Uvízl, Vašek Uvízl,  Sára Stavinohová a Jan Macháček.

 

MH Lesna web 2015

lesna 2015 sd

lesna 2015 stafeta CTIF

lesna 2015 4 60

MH Lesna web 2015 vysledky

lesna 2015 celkove vysledky

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Květen 2015 07:27

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit