Ohlédnutí za vstupem do sezóny 2016

Hasičská sezóna 2016 je v plnou proudu, tak by se slušelo Vám, našim kamarádům a příznivcům nastínit náš vstup do sezóny 2016. Jak družstvo mužů, tak i družstvo žen se rozhodlo poměřit své zkušenosti a bojového ducha s ostatními týmy, zapojených do seriálu závodů Velké ceny OSH Přerov. Družstvo žen se také zapojilo do závodů, které spadají do Valašské hasičské ligy.

Prvním závodem Velké ceny OSH Přerov byla soutěž O putovní pohár SDH Radíkov, kde naši muži dosáhli výsledného času 17,79 (PP17,35). Tento čas jim stačil na bramborové 4. místo. Ženy na soutěži v Radíkově příliš nezazářily a po prostřiku na pravém terči dosáhly času 23,08 (LP18,38), který ovšem stačil až na celkové 11. místo.

O týden později 5. června se obě naše družstva vydala na 2. kolo Velké ceny OSH Přerov a to do sousedních, troufnu si říct skoro domácích Babic. Muži i po drobném škobrtnutí na koši dosáhli relativně slušného času 17,50 (LP 17,46), který jim vynesl celkové 5. místo. Ženy měly útok velmi slušně rozběhlý, ale pravý terč byl tak silně znečištěn, že se jej pravá proudařka rozhodla trošku pořadatelům vyleštit J. Ženy tedy v Babicích dosáhly času 19,39 (LP 17,98), což jim stačilo na celkové 5. místo. Krom této soutěže v Babicích se také ženy účastnily prvních dvou kol Valašské hasičské ligy, která se konala ve stejný den. Na závodě O putovní pohár obce Velké Karlovice dosáhly naše ženy času 17,97 (LP17,58). Tento čas jim vynesl celkové druhé místo. V odpoledních hodinách přejížděly na druhé kolo Valašské hasičské ligy O putovní pohár starostů do Hovězí. Zde ženy dosáhly času 18,53 (LP17,84). Lepší čas dokázaly předvést pouze holky z Komárovic (17,97) a tak naše ženy opět braly druhé místo.

Třetím závodem Velké ceny OSH Přerov byla soutěž O putovní pohár starosty města Bystřice pod Hostýnem & pohár SDH Rychlov, která se konala v sobotu 11. června v Rychlově (KM). Zde naši muži nastoupili až jako poslední družstvo, říká se, to nejlepší až na konec. Bohužel v případě našich mužů to neplatilo. Po nezapojení proudnice napravo a následné přeběhnutí nástřikové čáry, naši muži pokus nedokončili a bohužel s NP skončili na 22. místě. Reputaci chtěly vylepšit ženy, ale ani jim se to nepodařilo. Po drobném zaváhání na rozdělovači to ženy nevzdaly a všechny hadice natáhly. Bohužel osud to chtěl jinak a po prasknutí hadice B ženy skončily stejně jako muži s neplatným pokusem. Tudíž ani jeden z týmů ze soutěže v Rychlově nepřivezl ani jeden bod.

V průběžném pořadí na Velké ceně OSH Přerov se muži drží na 6. místě s 28 body. Ženy se ziskem 8 bodů jsou na průběžném 9. místě. Ve Valašské hasičské lize je to o poznání lepší, zde si ženy drží průběžné 2. místo s 24 body, kdy první Komárovice mají jen 1 bod náskok. Doufejme, že si družstva již svou smůlu vybraly a v příštích zprávách ze závodů přinesu trošku lepší zprávy. Brzy na shledanou.

komentáře  

 
0 #1 web hosting cheapestprofile1253 2018-11-01 13:30
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://braintechrobotics.com/images/photos/495/1/b10669a20674ecab145efb6b.jpg
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit