Extraliga ČR v p.ú Babice

V sobotu 14.8. zavítala Extraliga ČR v požárním útoku do okresu Vsetín. Na novém trávníku v Babicích proběhlo jedenácté kolo letošního ročníku. Do boje o body se na start postavilo 31 družstev mužů a 9 družstev žen. Počasí, po několika propršených letech, pořadatelům přálo a daly se očekávat šestnáctkové časy v obou kategoriích.

Jako první se na start postavilo družstvo mužů z Olšovce (PR). Kluci ukázali, že právem vévodí VC OSH Přerov a nasadili časem 16,85s laťku hodně vysoko. Jak se později ukázalo, byla tato meta pro ostatní týmy nedosažitelná a stejně jako z Pustkovce, tak i z Babic si Olšovec odvezl pohár za první místo. Jako první se k času Olšovce přiblížil vedoucí manšaft letošního ročníku a to veteráni z Petrovic. Šestnáctka to však nebyla a čas 17,13s stačil v konečném účtování společně s Vrběticemi na třetí místo. Celkem pokořilo osmnáctisekundovou hranici 13 družstev, z nichž nejlépe se to podařilo Trnavě (TR), která stabilně startuje v samém závěru kategorie a čas 17,02s ji vynesl na stříbrnou příčku.

V ženské kategorii se očekával souboj Radíkova s oběma kolektivy z Výčap o třetí místo a také atak Chrášťan na vedoucí Nevcehle sliboval zajímavý závod. Předpoklady se vyplnily a snad poprvé v historii Extraligy padly tři časy pod 17 sekund. Nejlépe si s tratí poradily děvčata z Chrášťan (LT) a časem 16,51s vytvořily nový rekord Babické soutěže. Druhým místem si pojistily náskok v celkovém pořadí holky z Nevcehle (JI) za čas 16,86s. Bronz si v Babicích vybojovaly Výčapy Q (TR) časem 16,91s. Za zmínku rovněž stojí, že se po dvou letech daly dohromady speciálně na soutěž v Babicích bývalé soupeřky a trojnásobné vítězky Extraligy, ženy z Kunovic a i přes nedoléčené zranění obsadily osmé místo za čas 18,85s.

Aktualizováno Pátek, 11 Březen 2011 18:40

komentáře  

 
0 #2 SDH Kunovice - Extraliga ČR v p.ú BabiceCialis 2019-10-15 00:32
This blog was... how do I say it? Relevant!! Finally I have found something which helped me.
Appreciate it!
Citovat
 
 
0 #1 SDH Kunovice - Extraliga ČR v p.ú BabiceAnemonalove 2017-07-16 08:41
Hi guys! Who wants to meet me? I'm live at HotBabesCams.com, we can chat,
you can watch me live for free, my nickname is Anemonalove , here is my photo:

https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit