O POHÁR SDH KUNOVICESbor dobrovolných hasičů Kunovice srdečně zve na 9. ročník pohárové soutěže, zařazenou do Valašské hasičské ligy " O pohár SDH Kunovice".

 

Letní kino - ŠPUNTI NA VODĚSbor dobrovolných hasičů Kunovice zve na závěřečné promítání našeho letního kina. Promítání proběhne v pátek 1. září 2017 od 20.30 hodin na hasičském cvičišti. Těšit se můžete na rodinnou komedii ŠPUNTI NA VODĚ. Občerstvení zajištěno.

Bezva ženská na krkuSbor dobrovolných hasičů Kunovice zve všechny na letní promítání filmu BEZVA ŽENSKÁ NA KRKU. Promítání proběhne v pátek 28. července 2017 od 21.30 hodin na hasičském cvičišti v Kunovicích. Těšíme se na Vás.

Jak dopadla K5?V Kunovicích to žilo sportem i kulturou.

Promítání filmu Tehdy spoluSbor dobrovolných hasičů Kunovice srdečně zve v rámci závodu K5 na promítání nového českého filmu TEHDY SPOLU. Promítání se uskuteční v pátek 23. června od 21.30 na hasičckém cvičišti v Kunovicích. Vstupné 30 Kč.

Kunovická K5Sbor dobrovolných hasičů Kunovice pořádá 3. ročník pochodu či běhu po 5 kunovických vrcholech.

 

I. obvodové koloV sobotu 13. května se naše dvě sportovní družstva vydala na I. Obvodové kolo, které se po tento rok konalo na fotbalovém hřišti v Choryni. Obvodové kolo se vždy skládá ze dvou disciplín – běhu na 100 m s překážkami a požárního útoku.

Veselé VelikonoceSázení stromků 2017V sobotu 1. dubna 2017 od 8.00 hodin se uskuteční obecní brigáda na VÝSADBU LESNÍCH STROMKŮ. Sbor dobrovolných hasičů se pravidelně této brigády účastní. Tímto prosíme všechny členy a příznivce sboru, aby se zapojili. Věříme, že společně s ostatními spolky z obce se nám podaří vysadit co nejvíce stromků.

12. Hasičský plesRok se s rokem sešel a my jsme pro Vás opět přichystali oblíbený Hasičský ples, v pořadí již 12. Letošní ples se nesl v retro slylu ala Šakalí léta, ale pojďme si společně promítnout ples od začátku.

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>