PF 2015

Děkujeme vám za Vaši dosavadní přízeň a spolupráci. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2015.

October cup 2014

Letos se opět October cup vrátil do skoro domácích Babic, a proto si ho naše dvě soutěžní družstva nemohla nechat ujít. Pojďme se společně podívat na to, jak to vše v Babicích vypadalo.

Komunální volby 10.-11.10. 2014

Hasiči vyměnili Avii za kola (3.-6.července 2014)

Krajská soutěž 21. června 2014

„O PUTOVNÍ POHÁR SDH KUNOVICE“

Tento, v pořadí již 6. ročník naší pohárové soutěže se konal netradičně na podzim, protože náš obvyklý termín na začátku června se kryl s okresním kolem. A jak tomu bylo i v předchozích letech, byla naše soutěž i pro letošní rok zařazena do Vsetínské hasičské ligy.

O pohár SDH Kunovice

SDH Kunovice si dovoluje pozvat všechny příznivce požárního sportu na 6. ročník soutěže

K5 - přeběh pěti kunovických vrcholů

SDH Kunovice pořádá 0. ročník pochodu či běhu po kunovických vrcholech.

Okresní kolo v Horním Lidči

Jak už jste se dočetli dříve, naši muži postoupili společně s kluky z Babic a děvčaty z Komárovic a Polic na okresní kolo, které se konalo 7. 6. 2014 v Horním Lidči.

Zelené dresy opět řádily na hasičských soutěžích

Pojďme se společně poohlédnout za prvními závody nové sezóny.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>