PF 2016

K5 - přeběh pěti kunovických vrcholů

SDH Kunovice pořádá 1. ročník pochodu či běhu po kunovických vrcholech.

Bojujeme zuby nehty

Vstup do nové sezóny 2015

Obvodové kolo MH Lešná

V sobotu 2. května se zúčastnili naši mladí hasiči první soutěže po podzimní a zimní přípravě.

10. HASIČSKÝ PLES

"Znáte je všichni, ti dva pamatují časy, kdy prérie a vigvamy byly větší, ohnivá voda lacinější a indiáni opálenější..." i těmito slovy by se dal popsat letošní, v pořadí již, 10. hasičský ples.

Biatlon 2015

SDH Kunovice a TJ Sokol Kunovice pořádají BIATLON 2015.

Pochovávání basy

SDH Kunovice Vás srdečně zve na Pochovávání basy 2015.

Program:
18:30-19:00 vystoupení mladých hasičů
21:30 smuteční průvod

K tanci a poslechu bude hrát hasičská kapela Dolbík & jeho šelmy.

Při vstupu na sál (ke vstupence) obdržíte štamprli slivovice (od pana hostinského).

Výroční valná hromada 2015

V neděli 4. ledna se po čtrnácté hodině konala v zasedací místnosti hasičské zbrojnice výroční valná hromada sboru. Přítomno bylo 43 členů sboru a 18 hostů. VVH jsme jako vždy zahájili přivítáním členů sboru a také hostů, dále jsme uctili památku zemřelých členů minutou ticha.

10. HASIČSKÝ PLES

Srdečně Vás všechny zveme na jubilejní 10. HASIČSKÝ PLES, který se koná v sobotu 17. ledna 2015 v sále Hostince Na Rozcestí. K tanci a poslechu hraje skupina KALEJ. Vstupné 70,- (na stání), 90,- Kč (s místenkou). Předprodej místenek v neděli 11. 1. 2015 od 17:00 v hasičské zbrojnici. Poté na tel. čísle 777 252 870. K sezení je přichystáno celkem 255 míst. Připraveno bohaté občerstvení, tombola, vystoupení mladých a starších hasičů.

V příloze naleznete schéma rozložení stolů pro letošní ples. Těšíme se na Vás.

Podrobnosti na facebooku.