Letní kino Kunovice: Tátova volha

Sbor dobrovolných hasičů Kunovice zve na promítání letního kino. Tentokrát promítneme novou českou komedii Jiřího Vejdělka TÁTOVA VOLHA. Promítat se bude v sobotu 11. srpna 2018 od 21.00 hodin. Drobné občerstvení zajištěno. Těšíme se na Vás ;-)

Něco málo k filmu: Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla. Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá a náhodně objevená dětská kresba. Eva je rozhodnutá nečekané odhalení velkoryse ignorovat, ale Tereza, které se vlastní život sype pod rukama, se k přízraku nevlastního bratra upne. Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a přátel (Boleslav Polívka, Emília Vášáryová), aby o tajemství zjistily víc...(CinemArt)