Výroční valná hromada 2014

Po přivítání členů sboru, všech hostů a zástupců okolních sborů se slova ujal starosta sboru, pan Vladimír Kuchařík, který nás ve své úvodní řeči seznámil s činností sboru za uplynulý rok 2013 a nastínil nám plány na rok 2014. Poté se slova ujali zástupci našich dvou sportovních družstev, kteří nás ve své zprávě informovali o tom, jak se sportovním družstvům mužů a žen dařilo či nedařilo, a také čeho by chtěli v následující sezóně dosáhnout. Dále následovala zpráva pokladníka sboru a revizní komise.

Dalším důležitým a velmi milým bodem valné hromady bylo ohodnocení hasičů sboru a udělení věrnostních stužek.

Dalším bodem byl návrh a usnesení a následné schválení plánu činnosti na rok 2014. Poté byla zahájena diskuze, v níž nám hosté a zástupci z okolních sborů popřáli mnoho zdraví do nového roku, aby se nám dařilo nejen ve sportovních zápoleních, ale i v osobním životě a abychom si nenechali nikým otrávit naši činnost.

Po ukončení oficiální části valného shromáždění, následovalo malé občerstvení a volná zábava.