K5 - přeběh pěti kunovických vrcholů

Závod či pochod se uskuteční 15. 8. 2014, od 15 do 16:45 hod. prezentace, v 17 hod. start.

Jedná se o závod jednotlivců a dvoučlenných týmů.
Délka závodu cca 11 km. Start i cíl na hasičském cvičišti v Kunovicích.
Startovné 100,- Kč.
Kategorie:
do 34 let
35-49 let
nad 50 let
U dvoučlenných týmů se počítá věk staršího ze dvojice k datu závodu.
Závodu jednotlivců se mohou zúčastnit osoby starší 18 let.
Po dobu závodu bude hrát reprodukovaná hudba, od cca 19-20 hod. Dolbík & jeho šelmy.

Doporučení: kdo si chce trať projít vycházkovým tempem, tak doporučuji si vzít sebou funkční čelovku :) . Ikdyž věřím, že první tři "lesní vrcholy" projdete za podvečerního světla bez velkého spěchání (od nadraží po cíl budou svítit poluliční světla).

Občerstvovačka bude v prostoru startu a cíle, takže kdo bude potřebovat pít na trati, tak vodu (pití) sebou!!!.

Na těchto stránkách budu aktualizovat předem přihlášené. Předběžnou registraci můžete provést na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Uvádějte jméno, příjmení, tým/bydliště, ročník narození. Ve dvojici jméno, příjmení a ročník samozřejmě obou členů.

Plakát je v příloze.

Mapa K5 (suchá varianta), mapa na servru mapy.cz