Okresní kolo MH - Valašské Meziříčí 2019

Tohoto kola se zúčastnili pouze starší žáci.

Jako první si zaběhli štafetu 400m CTIF , s několika drobnými chybičkami zaběhli svůj standardní čas (průběžně na konci startovní listiny), druhá byla nová disciplína požární útok CTIF. Tuto disciplínu jsme myslím pilovali dostatečně, ale stres a nervozita vyvolal mnoho chyb, které nás, průběžne odsunulo na předposlední místo. Následovala štafeta 4x60 m, zde bylo vidět, že na dětech zůstal nezdar z předchozí disciplíny (průběžně 10 .místo). Předposladní byla štafeta dvojic, zde nám trochu chyběla rychlost (opět průběžne 12 . místo). Poslední disciplínou byl požární útok, vcelku povedený výkon, jen se proudaři nemohli sehrát :) (průběžně 9. místo).

Celkově se náš tým umístil na 12. místě, pro děti i pro trenéry je i nezdar k něčemu přínostný. Věřím, že na další rok se lépe připravíme a musíme začít u podzimu, kde probíhá závod hasičské všestrannosti.

 

Od 1.6. budeme jezdit okresní ligu Hry Plamen, budem Vás informovat o našich výsledcích.