Okresní liga MH Vsetín - Růžďka a Hovězí

1. 6. jsme jeli do Růžďky se dvěma týmy mladších žáků a jedním týmem starších žáků.

U maldších žáků se lehce nevyvedl první útok, zato první pokud Kunovice B (vesměs děti, které začaly cvičit na podzim 2018 či na jaře 2019), pokus ve povedl na jedničku. Pokus starších končil na prostřiku jednoho proudu.

Štafety dvojic děti předvedly spíše v horším průměru.

Nakonec Kunovice A 5., Kunovice B 7. a starší 17. (mladších bylo 20 týmů a starších 23. týmů)

2. 6. do Hovězí jsme jeli s jedním týme mladších žáků a s jedním týmem starších žáků.

První pokusy na útoku se nevyvedly, zato na stafetě dvojic si děti udělaly pěkné výkony, ikdyž na přední příčky to zatím není. A druhý pokus mladších stál za to 1 . místo v útoku, druhý pokus u starších bohužel opět skončil na prostřiku jednoho proudu.

Dnešek byl na výkonnost lepší, mladši brali 3 . místo a starší opět 17. místo (mladších bylo 20. týmů a starších bylo 22. týmů)