Krajská soutěž 21. června 2014

Dne 21. června 2014 proběhla krajská soutěž v Horním Lidči. Družstvo našich mužů z Kunovic se také účastnilo a nutno říci, že jejich výsledky byly téměř vynikající. Po štafetách 4x100 metrů a běhu na 100 metrů s překážkami se umístili na druhém místě a to v obou disciplínách. Před nimi na první příčce byla jen o vlásek Juřinka. Po obědové pauze následovala královská disciplína – požární útok. Požární útok je týmově velmi náročná disciplína, avšak náš tým patří v tomto klání mezi nejlepší týmy v kraji. Hned ze startu nasadili skvělé tempo a v očích fanoušků už se zračil postup do celorepublikového kola. Zklamání však přišlo záhy, kdy praskla hadice, a útok nebyl dokončen. Snad za to mohl nedostatek fanoušků na soutěži, snad nepříliš příjemné prostředí závodiště v Horním Lidči nebo špatná aura. Technické selhání není žádnou výjimkou, bohužel i toto se stává. Naši borci se s tím však smířili dobře a věřím, že příští
rok to té Juřince natřou!

Za fanoušky Mgr. Vladimíra Kuchaříková